jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۳۶۵۰ ۲۶ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

جسد 5 عضو خانواده‌ای پس از 20 روز در لاوان کشف شد

معمای مرگ مرموز در جزیره

مرگ مرموز پنج عضو خانواده‌ای در جزیره لاوان، پلیس را در برابر معمای پیچیده‌ای قرار داد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، شامگاه چهارشنبه مردی هراسان با پلیس تماس گرفت و مدعی شد چند روز است از خانواده پسرخاله‌اش خبری نیست و بوی نامطبوعی از داخل خانه آنها به مشام می‌رسد. پس از این تماس تیمی از ماموران راهی خانه مورد نظر در خیابان شهید رئیسی زاده شدند.
ماموران پس از ورود به حیاط با بوی نامطبوعی مواجه شدند که از داخل ساختمان به مشام می‌رسید. آنها برای بررسی موضوع وارد ساختمان شده و با صحنه‌ای هولناک رو‌به‌رو شدند.
پیکر پدر خانواده به نام محمد 36 ساله مقابل در افتاده بود. به نظر می‌رسید او قصد داشته خود را به حیاط برساند، اما در چند قدمی در ساختمان روی زمین افتاده و جان باخته بود.
مادر خانواده به نام آمنه و دختر 12 ساله‌اش به نام سحر در حالی که یکدیگر را در آغوش گرفته بودند، جان خود را از دست داده بودند. پیکر علیرضا، پسر چهارساله خانواده در گوشه‌ای از اتاق قرار داشت، اما خبری از دختر هفت ساله خانواده نبود. ماموران به جست‌وجوی خانه پرداختند و پیکر بی‌جان مهسا را در یکی از اتاق‌ها در حالی که نشسته به دیوار تکیه داده بود، یافتند.
پسرخاله محمد که موضوع را به پلیس خبر داده بود، در تحقیقات گفت: امروز عصر پدر محمد با من تماس گرفت و نگران حال پسرش بود. او از من خواست به خانه آنها مراجعه کنم و جویای احوالشان شوم. به خاطر این‌که شیفت پالایشگاه بودم، با برادرم تماس گرفتم و خواستم به خانه آنها برود. او بعد از چند دقیقه تماس گرفت و عنوان کرد محمد در را باز نمی‌کند و از خانه‌شان بوی نامطبوعی می‌آید. همسایه‌ها هم تصور می‌کنند آنها به مسافرت رفته‌اند. به موضوع مشکوک شده و بعد از گرفتن مرخصی به مقابل خانه‌شان رفتم و با اطلاع موضوع به پلیس، ماموران به بررسی خانه پرداختند و اجساد کشف شد.
پس از تحقیقات مقدماتی، اجساد برای تعیین علت فوت به پزشکی قانونی منتقل شدند. بررسی‌های اولیه نشان داد، حدود 20 روز از مرگ اعضای این خانواده می‌گذرد.
به گفته رئیس‌پلیس آگاهی استان هرمزگان، ماموران پس از بررسی محل حادثه تاکنون مدارکی دال بر قتل و سرقت مشاهده نکرده و این موضوع منتفی است.
سرهنگ عبدالمجید کرمی با بیان این‌که اجساد به پزشک قانونی منتقل‌شده و پس از کالبدشکافی و آزمایش ها مختلف، منتظر جواب هستیم، تصریح کرد: البته فرضیه مسمومیت مطرح‌شده ولی تا جواب پزشک قانونی به دست ما نرسیده باشد، نمی‌توان در این مورد نظر داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر