jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۲۲۳۲۳۹ ۲۳ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۶:۵۶

مل مل مهمان ویژه چهارمین نمایشگاه «توانمندی های روستاییان و عشایر» در تهران می شود.

«مل مل» به نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر می رود

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه کودک، برنامه محبوب «مل مل» از شبکه کودک سیما در روزهای شنبه 26 و یکشنبه 27 مرداد بصورت زنده و با هدف پوشش رسانه ای این رویداد ویژه کودکان از سالن 14 نمایشگاه بین المللی تهران اجرا و پخش خواهد شد.

استقبال و مشارکت های مردمی از اجراهای صحنه ای و میدانی برنامه تلویزیونی مل مل باعث خواهد شد رویدادهای فرهنگی و اجتماعی همچون نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر با رونق بیشتر و حضور فعال تر کودکان و خانواده ها برگزار شوند.

محمود سلامیان تهیه کننده و کارگردان این برنامه دراین باره عنوان کرده است آیتم جدید خیمه شب بازی که میزبان عروسک های نمایشی و ابداعی ململک و گل گلک است هم در طول این ویژه برنامه تلویزیونی با هدف آشنایی با فرهنگ روستایی و عشایری اجرا خواهد شد.

این نمایشگاه هرساله با هدف نمایش توانمندی های تولیدی و فرهنگی خانواده های روستایی و عشایر کشور برگزار می شود که در این دوره سالنی ویژه کودکان طراحی و اختصاص یافته است تا کودکان با روش های جذاب دیداری با زندگی روستایی و عشایری آشنا شوند.

ویژه برنامه مل مل در 2 قسمت 54 دقیقه ای و با اجرای خانم گلی و فرشاد و همچنین با حضور عروسکهای دوست داشتنی بچه ها، مل مل، بزباش و بزرگ آقا در روزهای 26 و27 مرداد از محل نمایشگاه بین المللی تهران، سالن 14 و از ساعت16 بصورت زنده به روی آنتن شبکه کودک سیما خواهد رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر