jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۲۴۲۸ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

هفتمین سمینار جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی از امروز آعاز شده است.

از ستاد خبری این دوره از جشنواره خبر رسیده که در سمینار این جشنواره، پیشکسوتان مقاله‌هایی درباره مفاهیم نمایش‌های آیینی و سنتی ارائه کرده‌اند و جوان‌ترها هم به جزییات نمایش‌های ایرانی پرداخته‌اند.
ازجمله مقالات این سمینار می‌توان به آثاری از جمشید ملک‌پور ، محمدرضا اصلانی، محمدحسین ناصربخت، داوود فتحعلی بیگی، اردشیر صالح‌پور،رحمت امینی و چند نویسنده خارجی اشاره کرد. این سمینار که بخشی از جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی و درواقع شروع‌کننده جشنواره است، از صبح امروز در شهر قمصر آغاز به کار می‌کند و اختتامیه آن نیز عصر روز یکشنبه ۲۰ مرداد با اهدای جایزه جلال ستاری برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر