مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران گفت:‌ با سرنگونی پهپاد متجاوز آمریکایی و توقیف نفتکش متخلف انگلیسی، قدرت پوشالی دشمنان بر جهانیان آشکار شد.
کد خبر: ۱۲۲۲۰۶۱
سرنگونی پهپاد آمریکا و توقیف نفتکش انگلیسی قدرت پوشالی دشمن را آشکار کرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سپاه‌نیوز، سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه امروز (چهارشنبه) در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه در بندرعباس، اظهار داشت: در چند سال اخیر دشمن سعی کرده است با استفاده از قدرت رسانه‌ها موجی از ناامیدی را در جامعه ایجاد کند که با نمایش اقتدار و صلابت نیروهای مسلح و ایستادگی و مقاومت مردم ایران اسلامی، این توطئه نقش بر آب شده است.

وی با اشاره به قدرت رسانه‌ها در جهت‌دهی به افکار عمومی گفت: استکبار جهانی به‌ویژه آمریکایی‌ها در چند سال گذشته با افزایش تهدیدهای نظامی سعی در ایجاد نارضایتی در جامعه داشتند اما با سرنگونی پهپاد متجاوز آمریکایی و توقیف نفتکش متخلف انگلیسی، قدرت پوشالی دشمنان بر جهانیان آشکار شد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه ادامه داد: هرچند نمی‌شود منکر وجود برخی مسائل در کشور شد، اما با مقاومت مردم تحریم‌ها بی‌اثر شده است و مشکلی وجود ندارد.

سخنگوی سپاه گفت: ملت ایران با بصیرت و شناخت دقیقی که از توطئه‌های دشمن دارند برای گام برداشتن در مسیر عزت و سربلندی، با مقاومت و ایستادگی در مقابل تهدید ها و فشارها، به اهداف عالی توسعه دست پیدا می کند.

سردار شریف با اشاره به خدمات سپاه در شرایط تحریم افزود: ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس و فازهای 15 و 16 پارس جنوبی نمونه‌ای از دستاوردهای سپاه در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و رونق تولید است.

وی با تبریک روز خبرنگار از همه فعالان رسانه‌ای خواست برای گام برداشتن در مسیر منافع ملی، تاریخ انقلاب اسلامی ایران را به‌درستی مطالعه کنند.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم از 15 خبرنگار و فعال رسانه‌ای استان تجلیل شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها