Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
استان ها کرمانشاه کد خبر: ۱۲۲۱۰۷۲ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۳:۵۷

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه از دستگیری 9 نفر که در پنج حادثه جداگانه اقدام به تیراندازی کرده و باعث مجروح شدن و ایجاد رعب و وحشت تعدادی از شهروندان شده بودند، خبر داد.

بازداشت 9 نفر از عوامل تیراندازی در کرمانشاه

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ حسن حیدری امروز در گفتگو با فارس از دستگیری 9 نفر که در پنج حادثه جداگانه اقدام به تیراندازی کرده و باعث مجروح شدن و ایجاد رعب و وحشت تعدادی از شهروندان شده بودند، خبر داد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه اظهار داشت: پنج نفر این افراد در پی نزاع دسته جمعی در یکی از محلات حاشیه ای شهر کرمانشاه اقدام به تیراندازی کرده بودند که با جدیت پلیس امنیت عمومی مخفیگاه های آنان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در عملیات هایی جداگانه دستگیر شدند.

وی ادامه داد: عامل ششم تیراندازی نیز چندی پیش در محله 22 بهمن اقدام به این کار کرده و باعث مجروح شدن یکی از شهروندان شده بود که وی نیز با پیگیری های پلیس شناسایی و دستگیر شد.

حیدری تصریح کرد: نفر هفتم نیز که تیراندازی او باعث مجروح شدن یک خانم و یک آقا در شهر کرمانشاه شده بود با کارهای اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی مخفیگاهش شناسایی و در عملیاتی ضربتی تسلیم ماموران شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه ادامه داد: هشتمین فرد دستگیر شده هم شخصی بود که در شهرک تعاون اقدام به تیراندازی کرده بود که او هم با اقتدار پلیس در یکی از محلات حاشیه ای شناسایی و دستگیر شد.

وی با اشاره به دستگیری نهمین عامل تیراندازی نیز گفت: تیراندازی این فرد موجب وارد آمدن خسارت به اموال شخصی یکی از شهروندان شده بود.

حیدری در پایان از معرفی متهمان دستگیر شده به دستگاه قضایی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: