jamejamonline
البرز عمومی کد خبر: ۱۲۲۱۰۴۹   ۱۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۳:۰۹

یکی از سرپل‌های مرتبط با شبکه‌های ضد انقلاب که در راستای تحریم‌های ناعادلانه علیه نظام فعالیت می‌کرد، در استان البرز دستگیر شد.

بازداشت یکی از سرپل‌های ارتباطی شبکه صهیونیستی

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، در سالهای اخیر افراد وابسته به فرقه‌ های ضاله در برخی از شهرها و استانهای کشور فعالیت‌های زیادی داشته‌اند.

این فعالیت‌ها و اقدامات در برخی از موارد برای برهم زدن ثبات اجتماعی جامعه بوده است نظیر اتفاقاتی که در دی ماه سال 96 در خیابان پاسداران رخ داد.

در برخی موارد هم این تحرکات در حوزه اقتصادی و برای برهم زدن آرامش و ثبات اقتصادی جامعه رخ داده است نظیر برخی تحرکاتی که در انتهای سال 96 و ابتدای سال 97 در بازار سکه و ارز رخ داد.

حالا به تازگی یکی از عناصر فعال و شاخص و وابسته به یکی از فرقه‌‌ها که در حاد کردن شرایط دشوار اقتصادی و حقوق بشر، فعالیت‌های تخریبی داشته، دستگیر شده است.

البته تا به امروز،‌ چند تن از دیگر اعضای این فرقه در ارتباط با کارشکنی در بازار ارز، احتکار کالا، حمل و فروش سلاح و اقدامات تخریبی از این‌دست در مناطق مختلف کشور دستگیر و اخبار آن نیز طی ماه‌های اخیر منتشر شده‌ است.

براساس این خبر، جریان‌های فرقه‌ای، به‌ویژه بهائیت و مسیحیت‌ صهیونیستی، از آغاز جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران، با اقدامات تخریبی خود در جبهه دشمن علیه کشور فعالیت کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها