jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۲۰۴۲۷   ۰۸ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۰:۲۰

شفر و استقلال به مرحله شکایت رسیده‌اند و به قول یکی از مسئولان باشگاه خدا آخر و عاقبت این پرونده را هم به خیر کند! آبی‌ها می‌توانستند حداقل با شفر پای میز مذاکره بنشینند ولی این کار را نکردند تا حالا او سراغ فیفا برود و پایش را در یک کفش کند که توافق نمی‌کنم.

شفر به استقلال: مابه‌التفاوت قراردادم را بدهید

به گزارش جام جم آنلاین ، آی اسپورت نوشت: در روز‌های اخیر خبری منتشر کردیم که این مربی از باشگاه استقلال طلب ۸۰۰ هزار دلار کرده است. حالا این خبر تأیید شده است. وینفرد شفر به مسئولان باشگاه پیام داده باید مابه التفاوت قراردادش با باشگاه بنی‌یاس را به او پرداخت کنند.

استقلالی‌ها در این زمینه اطلاعات تازه‌ای به دست آورده‌اند. این مربی که به تازگی با باشگاه بنی‌یاس قرارداد بسته، به ازای قرارداد خودش و دستیارانش یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار دریافت خواهد کرد. از این رقم ۷۰۰ هزار دلار به خود او می‌رسد و ۵۰۰ هزار دلار هم بین دستیارانش پخش می‌شود. شفر تأکید کرده قراردادش با استقلال یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار بود ولی دریافتی‌اش ۷۰۰ هزار دلار! به همین دلیل باشگاه استقلال باید مابه التفاوت دو قرارداد یعنی ۵۰۰ هزار دلار را به او بپردازد. استقلالی‌ها هر چند در رسانه‌ها می‌گویند مشکل را حل خواهند کرد ولی خودشان فهمیده‌اند مشکل حل شدنی نیست و باید منتظر بمانند تا فیفا رأی را صادر کنند. به احتمال فراوان رأی این پرونده هم سال آینده اعلام خواهد شد که به مدیر بعدی باشگاه می‌خورد. باید دید آن زمان چه کسی بر مسند مدیریت باشگاه می‌نشیند؛ آیا آن فرد خود فتحی است یا مدیر دیگری؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر