jamejamonline
استان ها خراسان جنوبی کد خبر: ۱۲۱۹۴۷۷ ۰۳ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۱:۰۲

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی خبر داد:

انهدام باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر با کشف 167کیلو شیشه

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 167کیلو شیشه در عملیات مشترک با استان‌های یزد و سمنان خبر داد.

انهدام باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر با کشف 167کیلو شیشه

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، سردار مجید شجاع اظهار کرد: مأموران انتظامی خراسان جنوبی با رصد اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی دریافتند که اعضای یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر قصد انتقال محموله سنگین مواد مخدر را به استان‌های مرکزی کشور دارند که بلافاصله موضوع پیگیری شد و تعقیب و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی استان خراسان جنوبی و سمنان در عملیاتی مشترک خودرو سواری حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از آن 167 کیلو شیشه کشف و یک متهم دستگیر شد.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه مأموران با رصد و انجام کار اطلاعاتی، اعضا دیگر این باند را نیز شناسایی کردند، گفت: به دنبال آن تیم‌هایی از پلیس خراسان جنوبی و استان یزد قاچاقچیان را که با خودروهای تندرو در کویر طبس- یزد در حرکت بودند به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز سرانجام مأموران خودروهای حامل مواد را با استفاده از قانون به کارگیری سلاح متوقف کردند که قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه بر خود و برتری آتش پلیس تسلیم مأموران شدند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: در این عملیات‌ها چهار قاچاقچی مسلح دستگیر شدند و در بازرسی از خودروهای آنان، سه قبضه کلاش، یک قبضه سیمینوف، یک قبضه گرینوف و مقادیری مهمامات جنگی کشف شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: