jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۸۶۹۷   ۳۱ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: طبق نظر ستاد تنظیم بازار کشور قیمت نهایی مرغ براساس پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی و در راستای حمایت از تولیدکنندگان، ۱۲۹۰۰ تومان اعلام‌شده که بر همین مبنا قیمت مرغ زنده نیز ۸۵۵۰ تومان تعیین شده است.

به گزارش تسنیم، عباس تابش افزود: قیمت تخم‌مرغ در ستاد تنظیم بازار 7500 تومان مصوب شده و قاعدتاً هر قیمتی بالاتر از این، توسط بازرسان سازمان حمایت با برخورد تعزیراتی مواجه خواهد شد. وی تأکید کرد: با این مصوبه که لازم‌الاجراست، انتظار داریم بخش تولید این اقلام، شرایط بهتری داشته و به لحاظ تولید و عرضه در بازار مشکلی نداشته باشند. رئیس سازمان حمایت با اشاره به دریافت گزارش تخلف گران‌فروشی در عرضه مرغ و تخم‌مرغ در سطح بازار گفت: با عنایت به مصوبه موجود در صورت احراز تخلف، بازرسان سازمان حمایت گزارش تخلف مربوطه را تنظیم و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال خواهند کرد. وی تصریح کرد: واحدهای عرضه مکلف‌اند فاکتور خرید و فروش خود را جهت رسیدگی دقیق‌تر به بازرسان ارائه کنند.
تابش اضافه کرد: همه کشتارگاه‌ها مکلف هستند قیمت 12900 تومانی مرغ را روی بسته‌بندی‌ها اعمال کنند و در صورت اقدام غیر از این، با آنها برخورد قانونی لازم انجام خواهد گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر