Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۱۷۷۲۶ ۲۵ تير ۱۳۹۸  |  ۰۹:۱۳

دنیای ورزش تورنتو نوشت:روز گذشته حذف اسم ایران از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا جنجال زیادی به پا کرد.

جنجالی که یک اشتباه تایپی ایجاد کرد/ محرومیتی برای فوتبال ایران در کار نیست

به گزارش جام جم آنلاین ، روز گذشته تصویری از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر شد و جنجال زیادی در فوتبال ایران به پا کرد. تصویری که نشان می دهد نام تیم ملی فوتبال ایران در بین تیم های آسیایی نیست و از لیست AFC حذف شده.

بعد از انتشار این تصویر به یکبار موج عجیبی از ترس و ابهام در ورزش ایران ایجاد شد. اینکه نکند فوتبال ایران به دلیل نامه ای که چندی پیش ابلاغ شده بود به سمت تعلیق شدن رفته باشد. ساعتی بعد اما اسم ایران دوباره به لیست برگشت و همین باعث شد اخبار مربوط به تعلیق فوتبال ایران رد شوند.

در واقع می توان گفت آن اتفاق واقعا اشتباه تایپی بود و فقط در هنگام به روزرسانی لیست، اسم ایران از قلم جا افتاده. وگرنه کمتر پیش می آید که کنفدراسیون فوتبال آسیا و یا حتی فیفا با فدراسیون فوتبال کشوری تعارف داشته باشند.

در واقع به دلیل مسئله حضور بانوان که طی مدت اخیر برای فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا مهم شده، پرونده ایران باز است اما اینطور نیست که به این راحتی و به زودی خبری از محرومیت باشد.

چراکه هر محرومیتی نیازمند طی کردن پروسه های مختلف است و از همه این ها می توان نتیجه گرفت اتفاق دیروز فقط یک اشتباه تایپی بوده!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر