jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۱۷۶۰۵ ۲۴ تير ۱۳۹۸  |  ۱۳:۲۱

«جائر بولسونارو» رئیس جمهوری برزیل به انتقادهای «لیونل مسی» در مورد کوپا آمریکای سال جاری و اتهامات مطرح شده توسط فوق ستاره آرژانتینی در خصوص فساد در کنمبول پاسخ داد.

پاسخ رئیس جمهور برزیل به انتقادات ستاره آرژانتینی

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، تصمیمات داوری در بازی آرژانتین مقابل برزیلِ میزبان در نیمه نهایی کوپاآمریکا ۲۰۱۹، مسی را به شدت خشمگین کرد؛ خشمی که پس از اخراج جنجالی و بحث‌برانگیز وی در دیدار رده‌بندی مقابل شیلی، تشدید شد.

بدنبال این اتفاقات، مسی از حضور در مراسم اهدای مدال تیم سوم این تورنمنت امتناع کرد و در مصاحبه‌های پس از آن، مدعی شد که برای اینکه «بخشی از این فساد» نباشد، در مراسم شرکت نکرده و مصرانه بر این باور بود که جام قهرمانی از قبل برای سلسائو تدارک دیده شده و جنگیدن در زمین بازی برای آن بی ثمر بوده و کارت قرمزی هم که در بازی رده‌بندی دریافت کرده صرفاً پاسخ مستقیمی به انتقادات وی از کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی بوده است.

این در حالی است که بولسونارو در مصاحبه با روزنامه کلارین اظهار داشت: مسی چه چیزی گفت؟ آه، بله، این نمایشی است که بازیکنان فوتبال راه می‌اندازند.

بولسونارو در رابطه با استقبال از وی پس از قهرمانی برزیل در این تورنمنت نیز تصریح کرد: بعد از مدیسی (رئیس جمهور برزیل مابین سال های ۱۹۶۹ تا ۱۹۷۴)، هیچ رئیس جمهوری مثل من مورد تشویق و استقبال قرار نگرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر