jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۷۵۹۹   ۲۴ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

نمی‌دانم چه منفعتی دارد که علیه پرسپولیس حاشیه می‌سازند

خلیلی: اوضاع اطراف تیم آرام است

در حالی که پرسپولیسی‌ها در اردوی ترکیه به‌سر می‌برند و سرگرم تمرینات بدنسازی هستند اما خبر رسیده بین برخی بازیکنان اختلافات شدیدی وجود دارد و تعدادی از یاران تیم حتی در تمرینات نیز دوست ندارند کنار هم قرار بگیرند.

حتی شنیدیم این موضوع به گوش گابریل کالدرون هم رسیده اما سرمربی آرژانتینی گفته وارد این قضایا نمی‌شود چون اطمینان دارد همه چیز با گذشت زمان بهبود پیدا خواهد کرد. اما در همین شرایط با محسن خلیلی در ترکیه تماس گرفتیم. مدیر تیم و سرپرست سرخپوشان گفت: «گوشتان به این حرف‌ها بدهکار نباشد. اوضاع اطراف تیم کاملا آرام است و هیچ خبری از دعوا و قهر بازیکنان نیست. همه ما با تمام وجود مشغول کار هستیم تا بهترین شرایط را در بازگشت به ایران داشته باشیم. من با چشم خودم می‌بینم که چه اتحاد خوبی بین بازیکنان در جریان است و هیچ کس نمی‌خواهد وارد جنگ و دعوا شود.» خلیلی اضافه کرد: «نمی دانم برخی چه منفعتی دارد که علیه پرسپولیس حاشیه می‌سازند؟ واقعا دوست دارم یک روز به جواب این سوال برسم. این همه حاشیه و شایعه‌ای که برای پرسپولیس ساخته می‌شود، به چه دردشان می‌خورد؟ با این همه شایعه‌ای که درست می‌کنند، پرسپولیس سه فصل قهرمان شد و در لیگ بعدی نیز برای قهرمانی به میدان می‌آید. اگر قرار بود این مسائل روی عملکرد بازیکنان تاثیر بگذارد، باید تا به حال تاثیر خود را می‌گذاشت اما می‌بینیم که اوضاع هنوز هم خوب نشده و برخی برای بالا بردن خودشان می‌خواهند پرسپولیس را خراب کنند.» از خلیلی در مورد وضعیت بازیکنان و امکانات اردو نیز پرسیدیم که گفت: «همه چیز به خوبی پیش می‌رود. هیچ مشکلی در اردو نداریم و بازیکنان با تمام توان تمرین می‌کنند. کادرفنی از سواد بالا و تمرینات به روز استفاده می‌کند و حجم بدنسازی و فشاری که روی بازیکنان وارد می‌شود، در نوع خود جالب است. با این وضعیت معتقدم وقتی به ایران برگردیم، تیم قبراقی را به میدان می‌فرستیم و همه از این تیم تعریف و تمجید می‌کنند. شک ندارم پرسپولیس روزهای خوب خود را تکرار خواهد کرد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

تقریبا چهارده ماه از پیدایش ویروس جهانی کرونا در ایران می گذرد و زمانی که وضعیت شهرها به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قرمز می شوند مسئولین این بی توجهی را از چشم مردم می بینند.

موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر