Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۱۳۷۹۳ ۰۴ تير ۱۳۹۸  |  ۱۶:۳۹

مشاور امنیت ملی آمریکا به مواضع خصمانه خود علیه ایران ادامه داد.

ادامه مواضع خصمانه بولتون علیه ایران

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا به مواضع خصمانه خود علیه ایران ادامه داد.

وی مدعی شد: ایران تهدیدی برای کل منطقه با رفتارها و موشک های بالستیکش است. ما باید استراتژی برای ممانعت از بازگشت ایران و شبه نظامیانش به سوریه داشته باشیم. اگر ایران برای یافتن راه حل جدی بود توافق هسته ای را نقض نمی کرد.

بولتون ادعا کرد: همه گزینه ها درباره ایران هنوز بر روی میز است. روس ها بارها از تمایل خود برای اینکه ایرانی ها سوریه را ترک کنند، خبر داده اند.

مشاور امنیت ملی آمریکا بیان کرد: راهکار بحران سوریه سیاسی است.

بولتون در نشست خبری در بیت المقدس درباره نشست سه جانبه امنیتی آمریکا، رژیم صهیونیستی و روسیه در بیت المقدس هم این نشست را سازنده دانست و گفت: گفتگوهای دوجانبه ای با اسرائیل و روسیه داشتیم.

وی افزود: روسیه یکی از کشورهای بزرگ هسته ای و گمان می کنیم که روسیه باید همانند ما از خطر گسترش سلاح هسته ای نگران باشد.

بولتون مدعی شد: ایران عامل تروریسم و خشونت است. رئیس جمهور آمریکا تحریم های دیگری علیه ایران اعمال کرد اما باب برای بازگشت به مذاکرات باز است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر