jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۳۰۵۷   ۰۱ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

برنامه «شاخص» در رادیو معارف مطالبات حضرت امام خمینی و مقام معظم رهبری را از قوه قضاییه واکاوی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ حجت‌الاسلام محمد‌مهدی صفایی، مدیر گروه فقه و اندیشه رادیو معارف همزمان با آغاز هفته قوه قضاییه و ارج نهادن به مقام والای قضا و قضاوت و تکریم از مقام شامخ شهید مظلوم آیت‌ا... دکتر بهشتی از پخش برنامه شاخص خبر داد. وی خاطر نشان کرد: این برنامه که به پخش گزیده‌ای از بیانات حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اختصاص دارد به مطالبات ایشان از قوه قضاییه می پردازد. مدیر گروه فقه و اندیشه همچنین بیان تاریخچه قوه قضاییه، معرفی شهدای شاخص قوه قضاییه و وظایف قوه قضاییه در کلام شهید آیت‌ا... دکتر بهشتی را از جمله موضوعاتی دانست که در این برنامه به آن پرداخته می‌شود. برنامه شاخص کاری از گروه، فقه و اندیشه به تهیه کنندگی و سردبیری سید‌روح‌ا... شجاعی و اجرای رضا حبیبی، رضا ملایی و محبوبه شیرعلی از امروز ساعت 16 روی آنتن می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر