jamejamonline
سیاسی قوه قضائیه کد خبر: ۱۲۱۳۰۱۵   ۰۱ تير ۱۳۹۸  |  ۱۱:۱۲

دادستان تهران در جمع خبرنگاران مطرح کرد

آخرین وضعیت پرونده قتل یک زندانی در مجتمع ندامتگاهی تهران

دادستان تهران در خصوص آخرین وضعیت پرونده قتل یک زندانی در مجتمع ندامتگاهی تهران بزرگ، گفت: پرونده پس از تکمیل تحقیقات و با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال و در حال رسیدگی است و در آینده نزدیک حکم صادر می‌شود.

آخرین وضعیت پرونده قتل یک زندانی در مجتمع ندامتگاهی تهران

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، علی القاصی مهر در حاشیه تجدید میثاق مسئولان عالی قضایی با آرمان‌های امام راحل (ره) در اولین روز هفته قوه قضاییه و در خصوص آخرین وضعیت پرونده قتل یک زندانی در مجتمع ندامتگاهی تهران بزرگ بیان کرد: پرونده در حال بررسی است و رئیس قوه قضاییه هم دستور داده که به طور ویژه بررسی گردد و احیانا اگر قصوری بود با فرد متخلف برخورد شود.

وی تصریح کرد: پرونده را در مورد افرادی که مرتکب قتل شده و دخیل بودند، با فوریت پس از تکمیل تحقیقات و با صدور کیفرخواست به دادگاه فرستادیم و در حال رسیدگی است و در آینده نزدیک حکم صادر می‌شود.

دادستان تهران در ادامه و در خصوص بازداشت مدیر مالی یکی از شرکت‌های تابعه وزارت نفت گفت: پرونده در دادسرای جرایم پولی و بانکی در حال رسیدگی است و تحقیقات در حال انجام است و کاملا حساب‌ها مسدود شده و مرتکبین نیز دستگیر شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر