jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۱۳۹۶ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پرواز بالگرد پلیس، دو دختر 15 ساله را که در دام راننده اینترنتی شیطان‌صفت گرفتار شده بودند، نجات داد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، ساعت 19 و 15 دقیقه سه‌شنبه دو دختر 15 ساله سراسیمه با مراجعه به کلانتری امین‌آباد مدعی شدند از دست مرد آزارگری فرار کرده‌اند.
یکی از این دو دختر که حال بهتری نسبت به دیگری داشت در تشریح ماجرا گفت: ساعت 17 و 30 دقیقه به مقصد خانه دوستمان برای گرفتن کتاب درسی سوار تاکسی اینترنتی شدیم. خانواده‌مان در جریان موضوع بودند. راننده با خودروی پراید ما را سوار کرد و پس از طی مسیری به سمت کمربندی دوم ورامین تغییر مسیر داد. قبل از پل فیروزآباد به بهانه خرابی ماشین پیاده شد و در عقب را باز کرد. متهم برای اجرای نقشه شیطانی خود گردن مرا گرفت و وقتی با مقاومت دوستم رو‌به‌رو شد، سراغ او رفت تا نقشه پلیدش را اجرا کند. در این هنگام بالگرد هواناجا با ارتفاع پایین در حال عبور از منطقه بود که راننده با مشاهده آن و از ترس دستگیری ما را همانجا رها کرد و گریخت.
رئیس کلانتری امین‌آباد در این باره گفت: پس از شکایت دو دختر نوجوان، موضوع تحت بررسی‌های دقیق و پلیسی قرار گرفت و نیروهای عملیات کلانتری با داشتن پلاک خودرو و شماره تلفن همراه راننده تاکسی اینترنتی، دو محل احتمالی حضور او در دولت‌آباد و شهر ری را مورد بررسی قرار دادند که سرانجام موفق شدند متهم را در حال فرار در فیروزآباد شهر ری شناسایی و دستگیر کنند.
سرهنگ حیدر مسن‌آبادی با اشاره به این‌که متهم صاحب زن و دو فرزند است، بیان کرد: این راننده تاکسی اینترنتی با بیان این‌که در آن لحظات دچار وسوسه‌های شیطانی شده و در دام هوس افتاده بود از عمل خود ابراز ندامت داشت. همچنین گردنبند یکی از دختران که پاره شده بود داخل خودرو کشف و متهم با تشکیل پرونده‌ای به مقام قضایی معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حساسیت اروپا نشانه درستی کار ایران است

حساسیت اروپا نشانه درستی کار ایران است

در روزهای اخیر شاهد اقدام هماهنگ سه کشور اروپایی در احضار سفرای جمهوری اسلامی ایران بوده‌ایم و این مساله نشان می‌دهد ما دقیقا روی موضوع حساسی دست گذاشته‌ایم که این‌گونه باعث واکنش اروپایی‌ها شده‌ است.

رقص کرونا مقابل چشمان بسته ناظران

رقص کرونا مقابل چشمان بسته ناظران

از دو هفته پیش که با افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در کشورمان مواجه شدیم، این انتظار وجود داشت رفته‌رفته رشد قابل‌توجهی را نیز در موارد مرگ‌ومیر ناشی از این بیماری مشاهده کنیم؛ اتفاقی که دیروز رخ داد و مجدد آمار جان‌باختگان ناشی از کرونا از مرز200 نفر در روز تجاوز کرد.

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر