jamejamonline
استان ها خراسان شمالی کد خبر: ۱۲۱۱۰۶۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۰:۳۲

رئیس مجلس شورای اسلامی امروز در راس هیئتی پارلمانی برای سفری دو روزه وارد استان خراسان شمالی می‌شود.

سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به خراسان شمالی +برنامه‌ها

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم ٬ علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برای سفری دو روزه و دیدار با مسئولان و نخبگان خراسان شمالی و هم‌چنین حضور در جشنواره ملی فرهنگی و ورزشی عشایر کشور٬ امروز عصر وارد بجنورد می‌شود.

بنا بر اعلام استانداری خراسان شمالی٬ این سفر به دعوت محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی انجام شده و برای نخستین بار قرار است سفر رئیس قوه مقننه در راستای توسعه همه جانبه به این استان صورت گیرد.

بر این اساس رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر جهاد کشاورزی و هیئت همراه عصر امروز با استقبال رسمی مقامات استانی وارد فرودگاه بجنورد می‌شوند.

حضور در گلزار شهدای بجنورد و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و برگزاری نشست با فعالان حوزه‌های مختلف و مدیران دستگاه‌های اجرایی برای بیان دیدگاه این افراد در راستای توسعه استان از دیگر برنامه‌های روز نخست سفر رئیس مجلس به خراسان شمالی است.

هم‌چنین رئیس مجلس، وزیر جهاد کشاورزی و هیئت همراه در روز دوم سفر خود به خراسان شمالی برای حضور در جشنواره ملی عشایر کشور، بازدید از واحدهای صنعتی، افتتاح پروژه‌های کشاورزی و برگزاری نشست پیرامون ارتباط ریلی شیروان-بجنورد-اسفراین٬ به شهرستان‌های اسفراین و شیروان سفر می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: