jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۱۰۹۸۴   ۲۱ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۵:۴۰

سفیر آلمان در تهران تاکید کرد: باز نگه داشتن کانال‌های گفت‌وگو در زمان‌های پرتنش بسیار اهمیت دارد.

باز نگه داشتن کانال‌های گفتگو در زمان‌های پرتنش بسیار اهمیت دارد

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، «میشائیل کلور برشتولد» صبح امروز سه شنبه در حساب شخصی خود در توئیتر با انتشار عکس دیدار وزیر امور خارجه آلمان با رئیس جمهوری اسلامی ایران نوشت: باز نگه داشتن کانال‌های گفتگو در زمان‌های پرتنش بسیار اهمیت دارد، (وزیر امور خارجه هایکو ماس در تهران با رئیس جمهور روحانی در خصوص برجام گفتگو کرد.)

وی در توئیت دیگری با انتشار عکس‌های دیدار هایکو ماس با حسن روحانی و محمدجواد ظریف نوشت: ادامه مسیر دیپلماسی. (وزیر امور خارجه هایکو ماس دیروز در تهران. گفت وگو با رئیس جمهور روحانی و وزیر امور خارجه ظریف.)

هایکو ماس وزیر خارجه آلمان روز گذشته در تهران با وزیر امور خارجه و رئیس جمهوری اسلامی ایران درخصوص مناسبات دوجانبه، همکاری‌های دو کشور، آخرین وضعیت برجام و تحولات منطقه‌ای و بین المللی دیدار و گفتگو کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر