jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۰۹۴۲   ۲۱ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فروشنده لباس بعد از آن‌که دوستش به مادر فوت‌شده او فحاشی کرد عصبانی شد و دستفروش بدلیجات را با شلیک تیر از ناحیه پا زخمی کرد.

سردار کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ به جام‌جم گفت: عصر نوزدهم خرداد امسال،وقوع درگیری میان دو مرد و تیراندازی در محوطه تئاترشهر و نزدیک پارک دانشجو به پلیس گزارش شد. ماموران برای بررسی ماجرا آنجا حاضر شدند. بررسی‌های اولیه پلیسی نشان داد فردی ۲۴ ساله با سلاح کلت کمری به سمت دوست ۲۶ ساله‌اش شلیک کرده است. ضارب همانجا بازداشت و فرد زخمی به بیمارستان منتقل شد. ماموران کلانتری جامی از متهم تحقیق کردند که او مدعی شد دوستم به مادرم که فوت‌شده فحاشی کرد که من هم عصبانی شدم و با سلاحی که همراه داشتم به پای چپ او شلیک کردم و وی را زخمی کردم. تحقیقات از متهم نشان می‌داد او سلاح را از یکی از استان‌های غربی کشور خریده است. همچنین متهم سه بار خودکشی نافرجام داشته و حتی سلاح را هم برای خودکشی خریده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر