jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۰۱۰۳ ۱۳ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

اسماعیل نجار، جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده گفت: برای پرداخت خسارت به سیل‌زدگان وزارت راه و شهرسازی باید ظرف یک هفته اطلاعات لازم در خصوص میزان خسارات وارده ناشی از سیل را در سامانه جامع امداد و نجات دولت (سجاد) ثبت کند. وی افزود: مقرر شد ظرف مدت ده روز کاری اقدامات لازم با هماهنگی وزارت نیرو و سازمان برنامه و بودجه درخصوص بررسی و اعلام منابع قانونی انجام شود.

نجار با تاکید بر این‌که مبنای پرداخت خسارت‌ها، نقشه‌های تهیه شده توسط پژوهشگاه فضایی کشور است افزود: از دیگر مصوبات این نشست ارائه چارچوب داده‌های مورد نیاز توسط سازمان برنامه و بودجه به وزارت کشور بود./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر