jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۰۹۸۲۹   ۱۴ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۳:۲۰

۴ بازیکن تیم ایران در جمع بهترین‌های هفته اول لیگ ملت‌ های والیبال قرار گرفتند.

حضور ۴ والیبالیست ایران در جمع بهترین‌های هفته اول

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته اول رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال با صدرنشینی تیم ایران به پایان رسید و شاگردان کولاکوویچ موفق شدند نمایش‌های خوبی داشته باشند.

در پایان هفته اول رقابت‌ها امیر غفور با کسب 48 امتیاز در رده پنجم امتیازآورترین بازیکنان قرار گرفت. کلیوکا از کشور روسیه با 64 امتیاز در رده نخست این رده‌بندی ایستاد.

رده‌ی چهارم بهترین مدافعان و رده سوم بهترین سرویس‌زننده‌ها در اختیار محمد موسوی بازیکن با تجربه و موفق ایران است تا موسوی در این مسابقات با 5 امتیاز سرویس، عملکرد خوبی داشته باشد. پوریا فیاضی از ایران با 4 امتیاز سرویس در رده‌ی پنجم بهترین سرویس‌زننده‌ها ایستاد.

بهترین پاسور مسابقات در پایان هفته اول اما سعید معروف، کاپیتان موفق تیم ملی ایران بود. معروف عملکرد درخشانی در هفته اول از خود به جای گذاشت و توانست با میانگین 13 پاس منجر به امتیاز در هر ست، بالاتر از دیگران قرار گیرد.

محمدرضا حضرت‌ پور دیگر بازیکن تیم ایران بود که توانست در رتبه‌ سوم بهترین دریافت‌کنندگان قرار گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها