jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۲۰۹۶۱۳   ۱۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۳:۴۴

وزارت ورزش و جوانان برای هر سکه مدال‌آوران در بازی های آسیای و پاراآسیایی معادل ۳میلیون تومان به ورزشکاران پرداخت کرده است.

پاداش مدال آوران آسیایی مشخص شد/ هر سکه سه میلیون تومان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، مراسم تجلیل از مدال‌آوران بازی‌های آسیایی وپاراآسیایی روز شنبه با حضور رئیس جمهوری برگزار شد و پاداش مدال آوران هم به حساب فدراسیون‌ها واریز شد تا تحویل قهرمانان شود. مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی درباره پرداخت پاداش‌های قهرمانان گفت: ما ابتدا فکر می‌کردیم هر سکه را معادل ۲ میلیون تومان در نظر گرفته‌اند اما الان دیدیم که معادل ۳ میلیون تومان در نظر گرفته شده است و آن را به حساب فدراسیون‌ها واریز کرده‌اند.

وی ادامه داد: به نظرم ۳ میلیون تومان عادلانه است و جای تقدیر دارد به هر حال زمانی که آئین نامه پرداخت پاداش‌ها برای بازی‌های آسیایی بسته شد ما در برجام بودیم و نفت فروش می‌رفت اما اکنون وضعیت بهم ریخته است و فشار تحریم‌های ظالمانه زیاد است. باید از رئیس جمهور، وزیر ورزش و جوانان و همچنین معاونانش تشکر کنم.

قارداشی تصریح کرد: به هر حال همه مسائل در کشور باید دیده شود و این طور نیست که من به عنوان رئیس فدراسیون فقط مسائل ورزش را مورد توجه قرار دهم به هر حال کشور درگیر سیل شد و تحریم‌ها است و شرایط سختی است از این رو بودجه باید به دقت تقسیم شود.

در بازی‌های آسیایی ۲۰ طلا، ۲۰ نقره و ۲۲ برنز برای کاروان ایران به دست آمد. ورزشکارانپاراآسیایی هم ۵۱ طلا، ۴۲ نقره و ۴۳ برنز کسب کردند.

پاداش‌های در نظر گرفته شده برای طلا ۱۶۰ سکه، نقره ۸۰ سکه و برنز ۴۰ سکه بوده است. که با این حساب به هر طلا ۴۸۰ میلیون تومان، نقره ۲۴۰ میلیون تومان و ۱۲۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها