jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۹۵۵۲   ۱۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر این‌که همه ما در دستگاه‌‌های مختلف باید مجری فرمان مقام معظم رهبری باشیم و به فعل‌ها و ترک فعل‌ها توجه کنیم، اظهار کرد: گاهی خسارت برخی از ترک فعل‌ها به نظام و کشور و مردم بیشتر از بسیاری از فعل‌هاست.

آیت‌ا... سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای اداری استان خراسان جنوبی با بیان این‌که مدیر شجاع خطرپذیر در این دوران بسیار ارزشمند است، گفت: در دورانی که دشمنان با تمام قوا وارد جنگ اقتصادی، سیاسی و روانی شده اند و عرصه را به ملت ما تنگ می‌کنند، مدیران جهادی کار را پیش می‌برند و باید از آنان حمایت کرد.
رئیسی گفت: دشمن به دنبال ناامیدکردن مردم است و ما باید این توطئه را با عمل و اقدام خود خنثی کنیم. هر کس مردم را ناامید کند، بداند که در جهت خواست دشمن قدم برداشته است. / روابط عمومی قوه قضاییه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام یک خسارت محض

برجام یک خسارت محض

انعقاد قرارداد برجام برای جمهوری اسلامی ایران یک خسارت محض بود. تنها حسنی که می‌توان برای این توافق قائل بود این است که یک جریانی در داخل کشور ایمان پیدا کرد که اعتماد بالا در عرصه دیپلماسی خارجی به چند کشور غربی بدون توجه به پشتوانه‌ های داخلی نتیجه نمی‌دهد و این اعتماد کاملا غیرمنطقی و بدون مبناست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر