jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۰۹۴۴۷   ۱۱ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۷:۰۰

مدیر اطلاعات نظامی وابسته به وزارت دفاع عراق با اشاره به تمایل برخی کشورهای برای ملحق شدن به مرکز چهارجانبه تبادل اطلاعات ایران، روسیه، عراق و سوریه از نقش مسکو و تهران تمجید کرد.

تمجید از نقش ایران و روسیه در مرکز چهار جانبه تبادل اطلاعات

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرلشکر ستاد سعد مزهر العلاق مدیر اطلاعات نظامی وابسته به وزارت دفاع عراق امروز شنبه از عملکرد مرکز چهارجانبه تبادل اطلاعات عراق، سوریه، ایران و روسیه تمجید کرد و از درخواست‌هایی که از سوی برخی کشورها برای پیوستن به این مرکز وجود دارد، خبر داد.

وی افزود: برخی از کشورها تمایل خود را به ملحق شدن به مرکز چهارجانبه اطلاعات که شامل عراق، ایران، سوریه و روسیه است و ریاست آنرا مدیر اطلاعات نظامی عراق برعهده دارد، اعلام کرده اند.

العلاق با اشاره به برگزاری نشست چهارجانبه در مقر اداره اطلاعات نظامی و با مشارکت همه کشورهای عضو این مرکز، گفت: مدیر اطلاعات نظامی، آمار و دستاوردهایی که این مرکز از زمان تأسیس در سال ۲۰۱۵ تاکنون کسب کرده است را تشریح کرد و از روح همکاری مثال زدنی کشورهای عضو این مرکز تمجید کرد و حمایت روسیه و ایران از این مرکز را ستود.

مدیر اطلاعات نظامی وابسته به وزارت دفاع عراق بیان کرد: مرکز شرایط سختی را سپری کرد و همه بر موفقیت مأموریتی که به خاطر آن مرکز تأسیس شده بود، اصرار داشتند و در حال حاضر ثمره تلاش‌هایمان را می‌بینیم و کشورهای دیگر خواهان پیوستن به این مرکز هستند و به نقش آن در ایجاد صلح جهانی و نابودی داعش ایمان دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها