jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۹۳۵۵ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دو مرد جوان که قصد سرقت مسلحانه از طلافروشی در شهر کرج را داشتند، پیش از اجرای نقشه‌شان از سوی پلیس ناکام مانده و بازداشت شدند.

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز به جام‌جم گفت: ساعت 13 و 20 دقیقه ظهر چهارشنبه هفتم خرداد امسال دوسرنشین یک موتورسیکلت که پوشش قلابی پلیس داشتند، در مشکین‌آباد کرج در حرکت بودند که ماموران به آنها شک کرده و به تعقیبشان پرداختند. در این تعقیب و گریزراکبان موتورسیکلت با سلاح کلاشینکفی که به دست داشتند، سمت ماموران تیراندازی کردند که دو گلوله آنها به خودروی پلیس اصابت کرد. ماموران برای دستگیری متهمان به تیراندازی متقابل پرداختند تا این‌که متهمان مسلح به سمت حاشیه شهر و باغ‌های اطراف آنجا رفتند. پس از 90 دقیقه تعقیب و گریز یکی از متهمان هدف شلیک گلوله پلیس قرار گرفت و همراه همدستش بازداشت شدند. متهم زخمی به بیمارستان و همدست او به پلیس آگاهی منتقل شد. تحقیقات اولیه نشان می‌دهد هدف مجرمان سرقت یک طلافروشی در شهر بوده که پیش از این اقدام شناسایی و بازداشت شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر