jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۸۴۹۲ ۰۵ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

همچنین شوشتری، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان نیز در این نشست، یکی از وظایف اصلی این سازمان را به‌روز کردن امکانات و ایده‌ها در خصوص نیازهای جامعه عنوان کرد و افزود: ازآنجاکه معتقدیم قرآن کتاب زندگی است و راه هدایت بشر به دست خود و با الهام از کلمات و آیات قرآن امکان‌پذیر است، امیدواریم بتوانیم این کلام را روی ابزار و وسایل جدید و مؤلفه‌های جدید سوار کنیم.

او با اشاره به اقدامات جدید و پیش روی سازمان قرآنی دانشگاهیان افزود: یکی از اقدامات جدیدی که قرار است سازمان فعالیت‌های قرآنی انجام دهد، برگزاری جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای است که توسط مرکز چندرسانه‌ای مبین اجرایی خواهد شد.
شوشتری با تشکر از شبکه قرآن و معارف سیما و سازمان بسیج مستضعفین به دلیل حمایت از برگزاری جشنواره فیلم مبین گفت: یکی از اقداماتی که باید در رابطه با این جشنواره انجام دهیم این است که به سمت بین‌المللی کردن جشنواره حرکت کنیم و حتما به دنبال این اتفاق برای سال‌های آینده خواهیم بود.
او با بیان این‌که راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی سازمان قرآنی و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی از دیگر برنامه‌های آتی سازمان قرآنی دانشگاهیان است، گفت: مطالعات در این زمینه صورت گرفته و موافقت‌های ضمنی در این رابطه دریافت شده و امیدواریم در آینده، این شبکه را راه‌اندازی و سرویس‌های بیشتری ارائه کنیم و حضور بهتری در فضای مجازی داشته باشیم.
در بخش دیگری از نشست خبری جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه مبین، جواد نصیری، دبیر جشنواره با بیان این‌که ۱۴ موضوع در حوزه قرآن، معارف و اهل‌بیت(ع) پیش‌بینی‌شده است، گفت: سبک زندگی، آموزه‌های اخلاقی، قصص قرآنی، ایثار و شهادت، سیمای پیامبر(ص)، نیکی به پدر و مادر، صله‌رحم، نماز و واجبات الهی، آثار و برکات نیکی در زندگی مردم، کسب روزی حلال، انفاق، جهاد، پوشش و عفاف، توجه به محیط‌زیست و آسیب‌های اجتماعی موضوعاتی است که برای این جشنواره پیش‌بینی‌ شده، اما علاقه‌مندان می‌توانند موضوعات دیگری در زمینه قرآن و عترت را موردتوجه قرار دهند.
نصیری در مورد نحوه ارسال آثار افزود: بهترین و سریع‌ترین درگاه برای ارسال آثار، سایت مرکز مبین به آدرس MOBINMEDIA.COM است که هم برای ثبت‌نام و هم برای ارسال آثار بخشی را در نظر گرفته است؛ همچنین رباتی طراحی خواهد شد که در فضای مجازی آثار را برای جشنواره ارسال کند؛ در سرویس جی میل و گوگل درایو نیز فضایی پیش‌بینی‌شده تا کاربران بتوانند آثار خود را ارسال کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر