بخشدار باروق میاندوآب از هجوم قورباغه‌ها به روستای گل سلیمان آباد این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۱۲۰۸۳۳۲
هجوم قورباغه ها به روستایی در میاندوآب/ علت مشخص شد

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان ، علی ابراهیم نژاد بخشدار باروق میاندوآب گفت: ورود قورباغه ها به روستای گل سلیمان آباد سبب اختلال در زندگی تعدادی از اهالی این روستا شد.

وی ادامه داد:تعدادی بسیار زیادی قورباغه وارد روستا شده، تعدادی از این قورباغه ها وارد برخی خانه ها شده و زندگی مردم را با اختلال مواجه ساخته است.

خشک شدن تالاب گل سلیمان آباد علت هجوم قورباغه‌ها به داخل روستا

بخشدار بخش باروق میاندوآب گفت: با خشک شدن تالاب گل سلیمان آباد قورباغه‌هایی که زیستگاهشان این تالاب بوده به داخل روستا هجوم برده و موجب اختلال در زندگی مردم شده اند.

علی ابراهیم نژاد افزود: تعداد قورباغه‌ها دقیق معلوم نیست، ولی آنچه مشاهده شده است به بیش از ۷ تا ۸ هزار می‌رسد و این قورباغه‌ها وارد منازل روستائیان شده است.

ابراهیم نژاد ادامه داد: با کمک نیرو‌های بهداشت محیط و محیط زیست در حال بررسی راه کاری برای رهایی از دست این مشکل بوجود آمده هستیم.

تالاب گل سلیمان آباد میاندوآب با ۲۰ هکتار وسعت در ۷ کیلومتری میاندوآب و در مسیر جاده میاندوآب- شاهین دژ قرار گرفته است و در پی بارندگی‌های امسال این تالاب بعد از ۵ سال دوباره آبگیری و احیا شده بود که هم اکنون در آستانه خشکی مجدد قرار گرفته است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها