jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۸۲۵۲ ۰۴ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رهبران اردن، عراق و فلسطین در نشستی در امان، بر ضرورت حمایت از فلسطینیان در مسیر دستیابی به حقوق مشروع‌شان و تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس شرقی تأکید کردند.

در این نشست عبدا... دوم پادشاه اردن، برهم صالح رئیس‌جمهوری عراق و ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین حضور داشتند. دربار پادشاهی اردن در بیانیه‌ای اعلام کرد: این نشست بر عمق روابط برادرانه و تاریخی اردن، عراق و فلسطین و آخرین تحولات منطقه‌ای متمرکز بود./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر