jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۸۱۴۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

آتیلا حجازی، پسر مرحوم ناصر حجازی از حضور گسترده مردم در مراسم هشتمین سالگرد پدرش تشکر کرد. هشتمین سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی اسطوره خوشنام استقلال دیروز در قطعه نام‌آوران بهشت‌زهرا(س) با حضور پرشور مردم برگزار شد و بزرگان فوتبال ایران از حسین فرکی گرفته تا خداداد عزیزی،علی کریمی (پیشکسوت پرسپولیس) و همین‌طور مدیران و چند نفر از بازیکنان استقلال از جمله سیدمهدی رحمتی در آن حضور داشتند.

آتیلا حجازی در این باره گفت: از آقای فتحی تشکر می‌کنم که چند بار با مادرم تماس گرفتند و خواستند مراسمی رسمی برگزار کنند؛ اما بهتر بود این مراسم اینگونه و توسط خود مردم برپا شود. واقعا از حضور پرشمار مردم شگفت‌زده شدم. نسبت به هشت سال گذشته، جمعیت بیشتر بود و نشان می‌دهد مردم آدم‌های خوب را فراموش نمی‌کنند. شاید بعضی‌ها بخواهند آدم‌های خوب را کمرنگ کنند؛ اما آدم‌های خوب هیچ‌وقت از قلب مردم پاک نخواهند شد. دستبوس تمام مردمی هستم که از خوزستان، رامهرمز، کرمان، تبریز، رشت و دیگر شهرها به اینجا آمده‌اند و نمی‌دانم با چه زبانی از آنها تشکر کنم.
وی در مورد این‌که اگر ناصر حجازی زنده بود، چه جایگاهی در فوتبال ایران داشت، گفت: ماندگاری در ورزش ما ربطی به گرفتن جام و مدال ندارد. پدرم در زمان بازیگری بهترین دروازه‌بان ایران بود و اگر می‌توانست حقش را بگیرد، در آسیا هم اول بود. خصوصیت و خصلت‌های مردانگی است که همیشه می‌ماند و باعث می‌شود پس از هشت سال مردم در اینجا حضور یابند.
بازیکن و مربی پیشین استقلال در واکنش به این سؤال که چرا فعالیتی در فوتبال ندارد، عنوان کرد: یکسری ارتباطاتی را که باید داشته باشم، ندارم و برای همین در این فوتبال نیستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر