jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۸۰۰۹   ۰۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ده روز پس از بازگشت باران شیخی به خانه‌شان در شهرک مهاجران شازند، پسر بچه هفت ساله‌ای در یکی از روستاهای این شهر ناپدید شد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، شامگاه 29 اردیبهشت امسال خانواده پسر بچه هفت ساله‌ای به نام محمدسپهر با مراجعه به پلیس شازند از ناپدید شدن او خبر دادند. آنها در شکایت خود گفتند؛ خانه‌مان در یکی از روستاهای شازند است. امروز محمدسپهر از خانه خارج شد و تصور کردیم به خانه پدربزرگش که در نزدیکی خانه‌مان رفته است. شب وقتی به دنبال او رفتیم متوجه شدیم به خانه پدربزرگش نرفته است. با کمک اهالی روستا جست‌وجو را آغاز کرده اما هیج اثری از پسرمان نبود. پس از این شکایت پرونده‌ای در پلیس آگاهی شازند تشکیل و تحقیقات برای یافتن پسر هفت ساله آغاز شد. سرهنگ محمود خلجی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفت: حدود ساعت 23 و 30 دقیقه بیست و نهم اردیبهشت امسال،‌ گزارشی از فقدانی پسربچه‌ای هفت ساله به نام محمدسپهر نقدی در یکی از روستاهای شهرستان شازند به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اعلام و بلافاصله تحقیقات تخصصی پلیس برای بررسی این موضوع آغاز شد. وی افزود:‌ از زمان ناپدید شدن این پسربچه، تحقیقات تخصصی و گسترده پلیس برای یافتن او آغاز شده و چند تیم از کارآگاهان پلیس در حال پیگیری این موضوع هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها