jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۷۸۶۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما در نخستین نظرسنجی رمضانی خود اعلام کرد

رضایت بیش از 81 درصدی مخاطبان مجموعه‌های تلویزیونی رمضان امسال

مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما با انتشارنتایج نخستین نظرسنجی خود در ماه مبارک رمضان اعلام کرد: 5/55 درصد مردم درکل کشور تاکنون حداقل بیننده یکی از مجموعه‌های جدید تلویزیونی ماه مبارک رمضان بوده و از این تعداد بیش از 81 درصد از محتوای این مجموعه‌ها درحد «زیاد» رضایت داشته‌اند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، براساس نظرسنجی مرکز تحقیقات میزان مخاطبان مجموعه‌های تلویزیونی جدید رمضان امسال نسبت به مجموعه‌های تلویزیونی جدید رمضان سال گذشته 5/8 درصد افزایش یافته است و رضایت مخاطبان سریال های امسال نسبت به سال گذشته نیز رشد بیش از 11 درصدی را نشان می‌دهد. براین اساس درمیان سه مجموعه جدید تلویزیونی که از شبکه‌های یک، دو و سه پخش می‌شود تا پانزدهم رمضان مجموعه تلویزیونی برادرجان از شبکه سه سیما بیشترین مخاطب و میزان رضایت را به خود اختصاص داده است. بعد از مجموعه تلویزیونی برادر جان شبکه سه، مجموعه‌های تلویزیونی دل‌دار از شبکه دو و از یادها رفته از شبکه یک سیما با فاصله‌ای اندک از یکدیگر در رتبه‌های دوم و سوم جذب و میزان رضایت مخاطب قرار گرفته‌اند.
براساس این نظرسنجی زنان 64 درصد و مردان 46 درصد بیننده حداقل یکی از مجموعه‌های تلویزیونی جدید رمضان امسال بوده‌اند و در واقع زنان 12 درصد بیشتر از مردان پای سریال‌های رمضانی تلویزیون نشسته‌اند.
مرکز تحقیقات سازمان صدا وسیما در این نظرسنجی فقط به بینندگان سریال‌های تلویزیونی ماه مبارک رمضان پرداخته است و در پایان این ماه در نظرسنجی دیگر، ارزیابی مردم از کل برنامه‌های رمضانی را اعلام خواهد کرد. باید دید در نظرسنجی نهایی که سریال‌ها هم سهم ویژه‌ای دارند، آیا رتبه سه سریال جدید تلویزیون همین‌گونه باقی خواهد ماند یا تغییراتی را شاهد خواهیم بود؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر