محمد ایرانپوریان، مدافع راست و بازیکن باتجربه سپاهان می‌گوید این تیم، فصل بسیار خوبی را سپری کرده و زمان آن است تا یک قهرمانی به دست بیاورد. او از قهرمانی در جام حذفی می‌گوید و البته در مرحله نیمه‌نهایی، تیمش باید مقابل پرسپولیس به میدان برود.
کد خبر: ۱۲۰۷۴۵۱

ایرانپوریان در این خصوص گفت: «در فصلی که گذشت، تلاش فراوانی داشتیم ولی در برخی بازی‌ها، اسیر بدشانسی، حواشی و اشتباهات داوری شدیم تا امتیازات مهمی را از دست بدهیم. می‌توانستیم قهرمان شویم چون کاری که کردیم، کم از قهرمانی نداشت ولی متاسفانه قهرمانی‌مان به فصل‌های آینده موکول شد.»
او در مورد تقابل با پرسپولیس در نیمه‌نهایی جام حذفی، تاکید کرد: «پرسپولیس همیشه تیم بزرگ و قابل احترامی بوده و هیچ کس نمی‌تواند ارزش‌های این تیم را پایین بیاورد اما واقعیت این است که سپاهان از هر نظر، شایسته کسب یک قهرمانی در این فصل است و ما نمی‌خواهیم شانس خودمان برای قهرمانی در جام حذفی را از دست بدهیم. به همین خاطر با کمک هواداران و تلاش بازیکنان با تمام وجود در نیمه‌نهایی به میدان می‌رویم و انشاءا... بتوانیم با یک برد خوب، همه چیز را تغییر بدهیم. صعود به فینال می‌تواند تا حد زیادی ما را به قهرمانی امیدوار کند.»
ایرانپوریان در نهایت گفت: «مطمئنا در لیگ بعدی اگر همین تیم حفظ شود، اتفاقات بزرگی در اصفهان رخ می‌دهد و سپاهان می‌تواند شانس اول کسب عنوان قهرمانی باشد. باز هم تاکید می‌کنم در این فصل نیز ما می‌توانستیم به قهرمانی برسیم و می‌بینید که فقط سه امتیاز با صدر جدول فاصله داشتیم. امیدوارم با تدابیر مسؤولان و مدیران باشگاه، در لیگ بعدی با قدرت و سرعت بیشتری به سمت قهرمانی برویم.»

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها