jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۷۴۵۱ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

محمد ایرانپوریان، مدافع راست و بازیکن باتجربه سپاهان می‌گوید این تیم، فصل بسیار خوبی را سپری کرده و زمان آن است تا یک قهرمانی به دست بیاورد. او از قهرمانی در جام حذفی می‌گوید و البته در مرحله نیمه‌نهایی، تیمش باید مقابل پرسپولیس به میدان برود.

ایرانپوریان در این خصوص گفت: «در فصلی که گذشت، تلاش فراوانی داشتیم ولی در برخی بازی‌ها، اسیر بدشانسی، حواشی و اشتباهات داوری شدیم تا امتیازات مهمی را از دست بدهیم. می‌توانستیم قهرمان شویم چون کاری که کردیم، کم از قهرمانی نداشت ولی متاسفانه قهرمانی‌مان به فصل‌های آینده موکول شد.»
او در مورد تقابل با پرسپولیس در نیمه‌نهایی جام حذفی، تاکید کرد: «پرسپولیس همیشه تیم بزرگ و قابل احترامی بوده و هیچ کس نمی‌تواند ارزش‌های این تیم را پایین بیاورد اما واقعیت این است که سپاهان از هر نظر، شایسته کسب یک قهرمانی در این فصل است و ما نمی‌خواهیم شانس خودمان برای قهرمانی در جام حذفی را از دست بدهیم. به همین خاطر با کمک هواداران و تلاش بازیکنان با تمام وجود در نیمه‌نهایی به میدان می‌رویم و انشاءا... بتوانیم با یک برد خوب، همه چیز را تغییر بدهیم. صعود به فینال می‌تواند تا حد زیادی ما را به قهرمانی امیدوار کند.»
ایرانپوریان در نهایت گفت: «مطمئنا در لیگ بعدی اگر همین تیم حفظ شود، اتفاقات بزرگی در اصفهان رخ می‌دهد و سپاهان می‌تواند شانس اول کسب عنوان قهرمانی باشد. باز هم تاکید می‌کنم در این فصل نیز ما می‌توانستیم به قهرمانی برسیم و می‌بینید که فقط سه امتیاز با صدر جدول فاصله داشتیم. امیدوارم با تدابیر مسؤولان و مدیران باشگاه، در لیگ بعدی با قدرت و سرعت بیشتری به سمت قهرمانی برویم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر