jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۰۷۳۲۱   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۱۴:۵۷

کیلیان امباپه بازیکن 19 ساله تیم پاری سن ژرمن شب گذشته حرف هایی به زبان آورد که نشان داد او در آستانه انتقال به تیم بزرگ تری نسبت به تیم فعلی او قرار دارد.

پرهزینه ترین انتقال تاریخ فوتبال دنیا در راه است

به گزارش جام جم آنلاین ، شب گذشته مراسم بهترین های فوتبال فرانسه برگزار شد و شخصیت اول آن نیز کیلیان امباپه بود. ستاره 20 ساله مهمترین عناوین فردی را از آن خود کرد؛ اما آنچه بیش از همه بازتاب داشت، حرف های او پس از دریافت بهترین بازیکن فصل بود.

امباپه دیشب بعد از دریافت جایزه بهترین بازیکن سال لوشامپیونا گفت:« دوست دارم در آینده نقش بزرگتری بازی کنم. این می تواند در پی اس جی باشد که مورد علاقه ام است و یا تیمی دیگر با یک پروژه متفاوت.»

بر اساس گزارش رسانه های مختلف فرانسوی از این حرف ها فقط یک چیز برمی آید؛ شایعات مربوط به انتقال او به رئال مادرید آن هم با قراردادی که بیش از 280 میلیون یورو می ارزد کاملا صحت دارد.

از سویی دیگر شنیده می شود امباپه به دلیل اینکه نیمار نسبت به او دو برابر دستمزد میگیرد عصبانی است، او اعتقاد دارد ستاره اصلی تیم به شمار می رود و نیمار که مصدوم است فقط نان شهرتش را می خورد.

سنگین ترین و رکوردزن ترین انتقال تاریخ فوتبال در راه است. امباپه به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل می شود؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر