jamejamonline
استان ها گلستان کد خبر: ۱۲۰۵۵۱۱ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۱۰:۵۸

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: امتحانات دانش‌آموزان در مناطق سیل‌زده استان طبق روال عادی برگزار می‌شود و تأخیری نخواهد داشت.

امتحانات دانش‌آموزان طبق روال عادی برگزار می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، احسان گوهری‌راد اظهار کرد: پس از وقوع سیل تعطیلی زیادی در مدارس نداشتیم و حداکثر با یک هفته تأخیر مدارس مناطق سیل‌زده استان نیز بازگشایی شد.

وی با بیان اینکه امتحانات در مناطق سیل‌زده استان هیچگونه تأخیری نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان پایه دوازدهم که امتحانات نهایی دارند، چون در ایام تعطیلات نوروزی که زمان خوبی برای دوره کردن دروس بود، درگیر مشکل سیل بودند، بعد از امتحان خردادماه یک امتحان دیگر در تیر یا شهریورماه برگزار می‌شود که می‌توانند در آن شرکت کنند و اگر نمره بهتری کسب کردند همان نمره در کارنامه قید شود.

گوهری‌راد گفت: در سیل اخیر 24 مدرسه شامل 11 مدرسه در آق قلا، 9 مدرسه در گمیشان و مابقی در گنبدکاووس و روستاهای اطراف که از قبل هم وضعیت خوبی نداشتند و نیازمند مقام سازی بودند دچار خسارت شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان بیان کرد:‌ بخشی از این مدارس با اعتبار خیرین ساخته خواهد شد و مابقی از سوی نوسازی مدارس ساخته می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: