jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۵۳۱۹   ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اعلام کرد: رئیس‌جمهور به برخی وزرا و از جمله وزیر صمت دستور داد نسبت به تنظیم بازار اقدام کنند.

به گزارش فارس، وی در پاسخ به این پرسش که آیا دولت گزینه کوپنی کردن کالاهای اساسی را در نظر دارد یا نه عنوان کرد: آنچه برای دولت اهمیت دارد این است که قیمت کالاها باید کنترل شود. در مورد برخی کالاهایی که با ارز 4200 تومانی عرضه می‌شود، متاسفانه کار به دست دلال‌ها افتاده، این کالاها را بخش خصوصی وارد می‌کند و به علت این که ارزاق مردم و کاغذ هست، باید تحت نظارت جدی قرار گیرد و قیمت آن پایین‌تر بیاید که دولت تمهیداتی را به طور منظم در این زمینه دنبال می‌کند.
واعظی تاکید کرد: رئیس‌جمهور هم در جلسه دولت به وزیر صمت و کشاورزی دستور داد به جد این موضوع را دنبال کنند تا مردم آسایش داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر