jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۱۲۰۴۹۴۶ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۱۳:۵۱

امیر علی اکبری که آرزوهای بزرگی را در دنیای مبارزه رقابت های رزمی MMA دنبال می کند با یک دردسر جدی روبرو شده است.

دردسر برای ورزشکار محبوب ایرانی ؛ قراردادی که غیرقانونی اعلام شد

به گزارش جام جم آنلاین ، فارس درباره مشکل امیر علی اکبری نوشته:‌« الکسی یاتسنکو رئیس سازمان ACA روسیه با انتشار بیانیه ای رسما از غیرقانونی بودن قرارداد امیر علی اکبری و سازمان UFC خبر داد!

نشست خبری امیر علی‌اکبری که همزمان با امضای قراردادش با سازمان UFC بود روز شنبه برگزار شد و این نشست خبری بازتاب زیادی داشت، اما در کمتر از 48 ساعت سازمان ACA که قبلا امیر علی اکبری برای آن مبارزه می‌کرد، به این قرارداد جدید وی با سازمان UFC واکنش نشان داد.»

الکسی یاتسنکو رئیس سازمان ACA روسیه با انتشار بیانیه ای رسما از غیرقانونی بودن قرارداد امیر علی اکبری و سازمان UFC خبر داد!

در این بیانیه آمده است که: فایتر ایرانی امیر علی اکبری از انعقاد قرارداد با سازمان UFC خبر داده در حالیکه فراموش کرده تحت قرارداد قانونی سازمان ACA است. ما به ورزشکار( امیر علی اکبری) این مسئله را یادآوردی کردیم و اخطاری را هم برای نایب رئیس و مچ میکر UFC «شان شلبی» و «مایک ماینارد» به همراه تمام مدارک و مستندات فرستادیم‌.

در ادامه این بیانیه آمده است:‌ ما منتظر توضیحات فایتر و مسئولیت پذیری سازمان UFC خواهیم بود. باید منتظر واکنش امیر علی اکبری و سازمان UFC در این خصوص باشیم!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر