jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۴۰۱۱   ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تحقیقات پلیس در پرونده قاتل روحانی همدانی نشان داد او با انگیزه خودنمایی و خروج از کشور اقدام به این کار کرده بود.

سرهنگ رضا زارعی، رئیس پلیس آگاهی استان همدان به ایرنا گفت: قاتل روحانی همدانی درصدد مطرح کردن خود در بین اراذل و اوباش و پس از آن فرار از کشور بود که در درگیری مسلحانه با پلیس به هلاکت رسید. همدستان او نیز در عملیات پلیس دیگری بازداشت شدند. قاتل طبق نقشه از پیش تعیین شده فقط قصد ایجاد رعب و وحشت و مطرح کردن خود را داشت و با این کار، می‌خواست جایگاه کاذبی در بین اراذل اوباش داشته باشد که به این وسیله معروف شده تا بتواند از کشور فرار کند.
حجت‌الاسلام مصطفی قاسمی، 46 ساله ظهر شنبه مقابل مدرسه حوزه علمیه آیت‌ا... ملاعلی معصومی همدانی در خیابان شهدای همدان با شلیک گلوله فوت کرد و قاتل او نیز از سوی پلیس به هلاکت رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر