‌ فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها در اردیبهشت 1398

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه‌ای مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها را که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم اردیبهشت 1398هستند به خدمت سربازی فراخواند.
کد خبر: ۱۲۰۱۸۸۴

به گزارش جام‌جم، سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان فارغ‌التحصیل دوره‌های کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم اردیبهشت 1398دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
براین اساس مشمولان ساکن تهران بزرگ باید ساعت 6 صبح روز دوشنبه ـ دوم اردیبهشت ـ و مشمولان ساکن سایر استان‌ها ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده است، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
مشمولان ساکن روستاها و شهرهای استان‌های سیل‌زده که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم اردیبهشت هستند در صورت تمایل می‌توانند موعد اعزام خود را به مدت یک تا دو ماه تمدید کنند این دسته از مشمولان باید با مراجعه حضوری به وظیفه عمومی شهر یا مرکز استان محل سکونت یا از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها