رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خبر داد؛

سه کشته در برخورد کامیونت با نیسان / پنج کشته در حوادث واژگونی اتوبوس

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در پی برخورد کامیونت با وانت نیسان در شمال استان فارس سه تن جان باختند.
کد خبر: ۱۲۰۱۷۴۹
سه کشته در برخورد کامیونت با نیسان / پنج کشته در حوادث واژگونی اتوبوس

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ نادر رحمانی افزود: این حادثه حوالی ساعت یک بامداد شنبه در کیلومتر ۳۵ محور سروستان در شمال استان فارس در بغداد که در پی آن یک دستگاه کامیونت کاویان با وانت نیسان برخورد کرد.

وی از واژگونی یک دستگاه اتوبوس شهاب در محور مشهد به فریمان خبر داد و گفت: در این حادثه که حوالی ساعت ۲:۳۰ بامداد به در کیلومتر ۱۴ این محور در استان خراسان رضوی رخ داد دو تن مجروح شدند.

به گفته سرهنگ رحمانی، تخطی از سرعت مطمئنه علت این حادثه بوده است.

وی با اشاره به تصادفات مهم شبانه روز گذشته گفت: حوالی ساعت ۱۷ روز جمعه در کیلومتر ۳۰ محور بابامیدان استان کهگیلویه و بویراحمد ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ به دلیل تجاوز به چپ یکی از آنها با هم برخورد کردند که در این حادثه یک تن کشته و چهار تن مجروح شدند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: همچنین حوالی ساعت ۷:۴۰ جمعه در کیلومتر ۳۵ محور گرمسار تهران بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس بنز ۳ تن مجروح شدند.

وی با اشاره به اینکه اتوبوس مذکور متعلق به شرکت مسافربری لوان نور با یازده مسافر از ایوانکی سمت تهران در حال حرکت بود تصریح کرد: برابر نظر کارشناسان پلیس راه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه علت این حادثه بوده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها