مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی

وجود ۳۱ مرکز آموزش از راه دور فعال در استان

احتمال بسته شدن جاده‌های خراسان‌شمالی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: با توجه به پیش بینی بارش‌های شدید و اخطار هواشناسی استان در زمینه قابل توجه بودن بارندگی‌ها، از مردم انتظار می‌رود امروز و فردا از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند.
کد خبر: ۱۲۰۰۸۷۲
احتمال بسته شدن جاده‌های خراسان‌شمالی

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی، علی اصغر بدیعی مقدم اظهار کرد: برای جلوگیری از هر گونه مشکل در جاده‌ها، از مردم انتظار می‌رود امروز و فردا از تردد غیرضروری در جاده‌ها خودداری کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی افزود: با توجه به رگباری بودن بارش‌ها احتمال بسته شدن راه‌های روستایی در شهرستان‌های مختلف استان وجود دارد.

بدیعی مقدم گفت: بیش از ۳۰۰ راهدار این استان برای امداد رسانی در بحران سیلاب آمادگی کامل دارند و در این مدت، به صورت شبانه روزی نسبت به بازگشایی راه‌های روستایی مبادرت داشته اند. راهداران این استان در کنار سایر دستگاه‌ها، برای امداد رسانی در آماده باش هستند.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی از تعطیلی مدارس بجنورد در نوبت عصر خبر داد.

نقی هجرتی با اشاره به بارش باران و احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن برخی از مسیل ها، اضافه کرد: به علت احتمال وقوع سیل و هشدارهای هواشناسی استان مدارس مقاطع ابتدایی و متوسطه اول در بجنورد تعطیل اعلام شده است.

بنا به گفته مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی تعدادی از مدارس در شهرستان شیروان نیز طی امروز تعطیل شدند.

هجرتی با اشاره به اینکه بنا به تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان شیروان به علت احتمال قطع خطوط و راه‌های ارتباطی بر اثر بارش شدید باران طی امروز برخی از مدارس روستاها تعطیل شدند، اضافه کرد: روستاهای تفتازان، آق قلعه، کاکلی و قپز در نوبت صبح و عصر و مدارس بخش‌های قوشخانه و سرحد در نوبت عصر تعطیل اعلام شد.

وی تصریح کرد: در نوبت صبح مدارس بخش‌های قوشخانه و سرحد یک ساعت زودتر تعطیل شدند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها