اهالی روستای «پاراف» هرمزگان آماده تخلیه روستا

‌فرماندار سیریک با بیان اینکه جلسات مقابله با بحران در این شهرستان گرفته شده و در صورت بارندگی آمادگی داریم، گفت: به اهالی روستای پاراف که در نزدیکی رودخانه قرار دارند اعلام کردیم قبل از شروع بارندگی‌ها روستا را تخلیه و به روستاهای هم‌جوار منتقل شوند.
کد خبر: ۱۲۰۰۵۶۰
اهالی روستای «پاراف» هرمزگان آماده تخلیه روستا

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا ، عبدالله پرتابیان اظهار کرد: تا این لحظه بارندگی در شهرستان سیریک آغاز نشده و هوا ابری است.

وی افزود: تمامی روستاهای شهرستان سیریک به‌خصوص روستاهایی که در جوار رودخانه‌ها هستند در حالت آماده‌باش قرار دارند و برای هرگونه مقابله با بحران سیل آمادگی دارند.

فرماندار سیریک خاطرنشان کرد: به اهالی روستای پاراف که در نزدیکی رودخانه قرار دارند اعلام کردیم قبل از شروع بارندگی‌ها روستا را تخلیه و به روستاهای هم‌جوار منتقل شوند؛ روستای پاراف شامل چند محله پراکنده و هر محله شامل دو تا سه خانوار است.

پرتابیان ادامه داد: برای روستاهای دورتر از مسیل‌ها هستند نیز با هماهنگی دهیارها مکان‌هایی در نظر گرفته شده که در صورت وقوع سیل مردم به این مکان‌ها منتقل شوند.

وی عنوان کرد: در شهر سیریک و گروک نیز سالن‌هایی را در نظر گرفتیم که در صورت نیاز مردم به این مکان‌ها منتقل شوند.

فرماندار سیریک خاطرنشان کرد: جلسات مقابله با بحران در شهرستان گرفته شده و در صورت بارندگی آمادگی داریم و امیدواریم برکات باران رحمت الهی بدون ایجاد بحران به استان برسد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها