jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۹۸۳۱   ۱۹ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

آلبرت بغزیان، کارشناس اقتصادی گفت: برای تأمین خسارت سیل‌زدگان یا باید پایه‌های مالی جدیدی ایجاد کنیم یا از منابع موجود استفاده کرد.

وی افزود: در بودجه این میزان خسارت برای بلایای طبیعی در نظر گرفته نشده بود، بنابراین به نظر می‌رسد دولت باید از تمام توان خود برای تأمین منابع مالی استفاده کند.
این کارشناس اقتصادی اظهار کرد: به نظر بنده اختصاص 2000 میلیارد تومان جهت جبران خسارت به سیل‌زدگان تأثیر تورمی در کشور نداشته و به توسعه کشور لطمه‌ای وارد نمی‌کند.
بغزیان در ادامه گفت: به نظر بنده می‌شود از اوراق نیکوکاری نیز برای جبران خسارات سیل‌زدگان استفاده کرد، چون با این کار می‌توان نقدینگی در کشور را به طرز قابل توجهی کاهش دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر