jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۹۶۰۷   ۱۸ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تعدادی از کارمندان یوتیوب افشا کرده‌اند که مدیران این شبکه به اشتراک‌گذاری ویدئو، از سال‌ها قبل تمایلی به گزارش انتشار ویدئوهای نامناسب در این سایت نداشته‌اند.

به گزارش مهر و به نقل از ورج، بنابر گفته‌های این کارمندان، مدیران ارشد این شرکت وابسته به گوگل توجهی به نگرانی‌ها و هشدارهای کارکنان خود در مورد استفاده فزاینده از یوتیوب برای بازنشر ویدئوهای مخرب نداشته‌اند. این ویدئوها حاوی اخبار جعلی، محتوای نژادپرستانه یا مروج افراطی‌گری، حامی تئوری‌های توطئه و ... بوده‌اند. استدلال مدیران ارشد یوتیوب این بوده که تمرکز روی این مشکل ممکن است موجب کاهش مشارکت کاربران و استفاده از یوتیوب شده و از درآمد این شرکت وابسته به گوگل بکاهد. مدیران یوتیوب حتی پیشنهاد برخی کارمندان این شرکت به منظور حذف ویدئوهای مذکور از زبانه ویدئوهای پیشنهادی کاربران را نیز نپذیرفته‌اند و استدلال آنها این بود که چنین اقدامی مانع رسیدن به هدف مشاهده ویدئوهای یوتیوب در هر روز به میزان یک میلیارد ساعت می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر