jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۹۳۵۲ ۱۷ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

خطیب جمعه تهران گفت: باید موانع پیش‌روی تولید را برداشت و سرمایه‌ها را به حوزه‌هایی هدایت کرد که از بالاترین مزیت و ارزش افزوده برخوردار است.

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد در خطبه‌های نمازجمعه تهران با اشاره به پیام نوروزی رهبر انقلاب و تأکید بر مساله تولید گفت: کلید واژه برون‌رفت از تنگناهای اقتصادی و اجتماعی ، تبدیل شدن ایران اسلامی به قدرت بزرگ تعیین‌کننده اقتصادی قاره آسیاست.
ابوترابی‌فرد در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به تحولات اقلیمی در سال جدید تصریح کرد: اگر این سدها نبود، نمی‌دانم امروز خوزستان، جنوب کشور، لرستان و استان‌های کشور چه شرایطی داشتند. این سدها خسارات را به حداقل ممکن کاهش داد. آمادگی که شکل گرفت، با بسیج نیروها و حضور مؤثر مهندسی سپاه و ارتش در کنار مدیران و هدایت فرماندهی معظم کل قوا، راه را برای مدیریت این سیل ویرانگر هموار کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر