jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۸۳۷۱ ۰۱ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

پسر جوان که پس از درگیری در قهوه‌خانه، بچه محل خود را با چاقو کشته بود، بعد از 1850 روز زندگی مخفیانه دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، ساعت 22 و 30 دقیقه چهارم مهر سال92 درگیری میان سرنشینان دو موتورسیکلت در خیابان لرستان به کلانتری سلیمانیه تهران گزارش شد. ماموران با حضور در محل درگیری متوجه شدند در این نزاع جوانی زخمی شده ودر بیمارستان بستری است. تحقیقات محلی نشان داد درگیری از قهوه‌خانه شروع شده و به بیرون از آنجا کشیده شده بود. ماموران در تلاش برای یافتن متهم فراری بودندکه معلوم شدجوان زخمی فوت کرده است. با دستور بازپرس محسن مدیرروستا، تحقیقات برای دستگیری عامل جنایت آغاز و معلوم شد او پسری 27 ساله به نام عبدا... است. ماموران برای دستگیری او به خانه‌اش رفتند که از آنجا فرار کرده بود. از آن روز به بعد متهم با هویت جعلی به شهرهای مختلف رفته و پنهانی زندگی می‌کرد. از 1850 روز از فرار متهم به قتل گذشته بود که ماموران با خبرشدند او از یک ماه گذشته به تهران برگشته و خانه‌ای را حوالی بزرگراه محلاتی اجاره کرده و آنجا زندگی می‌کند. ماموران محل را زیر نظر گرفتند و بامداد چهارشنبه 30 آبان امسال با ورود به آنجا متهم را شناسایی کرده و وی بازداشت شد. متهم به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل شد و منکر جنایت بود، اما در ادامه تحقیقات پیش از ظهر چهارشنبه به قتل اعتراف کرد و گفت: من سه سال از مقتول بزرگ‌تر بودم. پیش از آمدن من به قهوه‌خانه، مقتول و یکی از دوستانم و چند نفر دیگر برسر کل کل کردن و کری‌خوانی دعوایشان شده و این درگیری از قهوه‌خانه به خیابان کشیده شده بود. به حمایت از دوستم پرداختم و دعوا آنجا پایان گرفت. سوار موتورم شده تا به خانه بروم که متوجه شدم مقتول هم سوار موتور شده و در تعقیبم است. توقف کردم که او پیاده شده و نزدم آمد. من با چاقویم ضربه‌ای به پای او زدم واو با چاقویش به شکم من ضربه‌ای زد. بعد فرار کرده و به خانه رفتم و با برداشتن پول گریختم و روز بعد،از طریق دوستم متوجه مرگ او شدم. با اتوبوس به اهواز و بعد به شهرهای مختلف رفتم و مخفیانه و با هویت جعلی حجت زندگی کردم. از ترسم با خانواده ام تماسی نداشتم. می‌خواستم چند بار خود را تسلیم کنم که ترسیدم و نشد. چندی پیش خواب مقتول را دیدم که از من خواست تسلیم شوم، اما قبل از آن از خانواده‌اش رضایت بگیرم.
تحقیقات تکمیلی از متهم به قتل ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر