jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۸۳۷۱   ۰۱ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

پسر جوان که پس از درگیری در قهوه‌خانه، بچه محل خود را با چاقو کشته بود، بعد از 1850 روز زندگی مخفیانه دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، ساعت 22 و 30 دقیقه چهارم مهر سال92 درگیری میان سرنشینان دو موتورسیکلت در خیابان لرستان به کلانتری سلیمانیه تهران گزارش شد. ماموران با حضور در محل درگیری متوجه شدند در این نزاع جوانی زخمی شده ودر بیمارستان بستری است. تحقیقات محلی نشان داد درگیری از قهوه‌خانه شروع شده و به بیرون از آنجا کشیده شده بود. ماموران در تلاش برای یافتن متهم فراری بودندکه معلوم شدجوان زخمی فوت کرده است. با دستور بازپرس محسن مدیرروستا، تحقیقات برای دستگیری عامل جنایت آغاز و معلوم شد او پسری 27 ساله به نام عبدا... است. ماموران برای دستگیری او به خانه‌اش رفتند که از آنجا فرار کرده بود. از آن روز به بعد متهم با هویت جعلی به شهرهای مختلف رفته و پنهانی زندگی می‌کرد. از 1850 روز از فرار متهم به قتل گذشته بود که ماموران با خبرشدند او از یک ماه گذشته به تهران برگشته و خانه‌ای را حوالی بزرگراه محلاتی اجاره کرده و آنجا زندگی می‌کند. ماموران محل را زیر نظر گرفتند و بامداد چهارشنبه 30 آبان امسال با ورود به آنجا متهم را شناسایی کرده و وی بازداشت شد. متهم به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل شد و منکر جنایت بود، اما در ادامه تحقیقات پیش از ظهر چهارشنبه به قتل اعتراف کرد و گفت: من سه سال از مقتول بزرگ‌تر بودم. پیش از آمدن من به قهوه‌خانه، مقتول و یکی از دوستانم و چند نفر دیگر برسر کل کل کردن و کری‌خوانی دعوایشان شده و این درگیری از قهوه‌خانه به خیابان کشیده شده بود. به حمایت از دوستم پرداختم و دعوا آنجا پایان گرفت. سوار موتورم شده تا به خانه بروم که متوجه شدم مقتول هم سوار موتور شده و در تعقیبم است. توقف کردم که او پیاده شده و نزدم آمد. من با چاقویم ضربه‌ای به پای او زدم واو با چاقویش به شکم من ضربه‌ای زد. بعد فرار کرده و به خانه رفتم و با برداشتن پول گریختم و روز بعد،از طریق دوستم متوجه مرگ او شدم. با اتوبوس به اهواز و بعد به شهرهای مختلف رفتم و مخفیانه و با هویت جعلی حجت زندگی کردم. از ترسم با خانواده ام تماسی نداشتم. می‌خواستم چند بار خود را تسلیم کنم که ترسیدم و نشد. چندی پیش خواب مقتول را دیدم که از من خواست تسلیم شوم، اما قبل از آن از خانواده‌اش رضایت بگیرم.
تحقیقات تکمیلی از متهم به قتل ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر