jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۷۲۶۵ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

دامادجوان که می‌خواست گوشی تلفن همراه را از دست زنش بگیرد با او درگیر شده و وی را با ضربه‌‌های چاقو به قتل رساند.

سرهنگ عبدالمجید کرمی، رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان به جام‌جم گفت: وقوع درگیری خانوادگی به پلیس گزارش شد و ماموران به خانه زوجی در یکی از محله‌های بندرعباس اعزام شدند. ماموران با حضور در آنجا مشاهده کردند زن 25 ساله که لباس خانه به تن داشته، با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده و یک قبضه چاقوی آشپزخانه کنار جسد او افتاده است. این در حالی بود که شوهر مقتول به طور مشکوکی ناپدید شده بود.
وی افزود: در این مرحله ماموران به تحقیق از خانواده مقتول پرداختند که معلوم شد، داماد خانواده با دخترشان اختلاف و درگیری داشته و او را چند بار با چاقو مجروح کرده بود. ماموران با جمع‌بندی این اطلاعات دیگر اطمینان یافتند او دست به جنایت زده است. متهم تحت تعقیب قرار گرفت و هنگامی که قصد داشت در خانه دوستش در روستا پنهان شود، بازداشت شد. با تحقیق از مرد همسرکش او اعتراف کرده بود آن شب با زنش برسر استفاده از تلفن همراه درگیر شده و با شدت این دعوا عصبانی شده و با برداشتن چاقوی آشپزخانه، او را به قتل رسانده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر