Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۹۷۱۶۴ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۹:۱۴

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران خبر داد

یک فوتی و دو مصدوم بر اثر انفجار منزل مسکونی در خزانه

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از انفجار منزل مسکونی در خزانه بخارایی خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر فوت کرده و دو نفر مصدوم شدند.

یک فوتی و دو مصدوم بر اثر انفجار منزل مسکونی در خزانه

به گزارش جام جم آنلاین، جلال ملکی در گفتگو با فارس از وقوع یک فقره انفجار و آتش سوزی در یک منزل مسکونی واقع در محله خزانه بخارایی خبر داد.

وی افزود: این حادثه ساعت ۵:۵۹ صبح امروز به سامانه آتش نشانی شهر تهران اطلاع داده شد و آتش نشانان در کمتر از ۴ دقیقه به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی با اشاره به این مطلب که ۳ ایستگاه آتش نشانی برای اطفای حریق یک منزل سه طبقه قدیمی که هر طبقه آن ۵۰ متر وسعت داشت اعزام شدند گفت: با حضور آتش نشانان مشاهده شد در طبقه دوم این ساختمان انفجار شدیدی رخ داده است.

وی افزود: شیشه‌ها و بخشی از دیواره ساختمان نیز بر روی یک دستگاه پراید که در کنار خیابان متوقف بود ریخته شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران با اشاره به این مطلب که این انفجار باعث آتش سوزی گسترده‌ای شده بود و آتش در حال سرایت به دیگر طبقات این ساختمان بود گفت: زمانی که آتش نشانان رسیدند شعله‌های آتش به بیرون سرایت کرده بود و اطلاعات اولیه مبنی بر این بود که ۳ نفر داخل ساختمان محبوس هستند.

وی گفت: آتش نشانان همزمان با اطفای حریق این سه نفر را که خانم و آقای مسن و یک مرد ۲۷ ساله بودند از داخل آتش خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند که مشخص شد آقا و خانم مسن دچار سوختگی و مصدوم شدند و مرد ۲۷ ساله نیز در اثر شدت سوختگی جان خود را از دست داده است.

ملکی گفت: علت این حادثه در دست بررسی است و در حال حاضر آتش کاملا اطفا شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر