jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۱۹۶۷۳۸ ۲۰ اسفند ۱۳۹۷  |  ۱۸:۵۹

مدیرعامل رجا در واکنش به راه اندازی کمپین #از_من_شروع_کنید

کسانی باید پاسخگو باشند که از سوی مردم انتخاب شده اند

کمپین #از_من_شروع_کنید نام کمپینی است که مسئولان مختلف برای حضور در آن به صورت داوطلبانه اعلام آمادگی می کنند تا پاسخگوی انتقادات و سوالات مردم در رابطه با عملکردشان باشند.

کسانی باید پاسخگو باشند که از سوی مردم انتخاب شده اند

به گزارش جام جم آنلاین، سید حسن موسوی نژاد مدیرعامل سابق رجا دراینباره به جام جم آنلاین گفت: اگر شرایط پاسخگویی برای همه فراهم باشد خیلی خوب است اما اینطور نباشد که فقط عده ای مورد سوال و انتقاد قرار بگیرند و بقیه مسئولان نیز مجبور به پاسخگویی نباشند.

موسوی نژاد عنوان کرد: زمانی می توان با اطمینان درباره این کمپین صحبت کرد که همه مسئولان بخواهند به آن بپیوندند، صرف پیوستن چند مسئول خاص کافی نیست و همه باید در این کمپین حضور داشته باشند و آمادگی خود را برای جواب دادن به مردم اعلام کنند.

او درباره اینکه چه کسانی را برای حضور در این کمپین دعوت می کند، گفت: اسم مسئول خاصی را نمی آورم اما قوه قضاییه و مسئولانش باید در این کمپین حضور داشته باشند. این نهاد باید جوابگوی مردم باشد.

موسوی نژاد در پایان گفت: البته اگر خود مردم انتخاب کنند که مسئولان پاسخگو چه کسانی باشند بهتر است. به نظر من به خصوص کسانی باید پاسخگو باشند که از سوی مردم انتخاب شده اند و اکنون در دولت و مجلس حضور دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر