jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۳۶۴ ۰۸ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

تازه مشخص شده کیانو ریوز هم با قسمت چهارم انیمیشن کامپیوتری «داستان اسباب‌بازی» همکاری دارد. این خبر را نه تهیه‌کنندگان فیلم، بلکه تیم آلن یکی از صداپیشه‌های آن اعلام کرد!

این کمدین سرشناس در جریان یک برنامه تلویزیونی و زمانی که مجری از او درباره داستان اسباب‌بازی 4 پرسید، فاش کرد ریوز هم به عنوان صداپیشه با این قسمت فیلم همکاری دارد. آلن گفته است: او به جای یک شخصیت بسیار دوست‌داشتنی ماجرا حرف می‌زند. البته این شخصیت، تازه به جمع اسباب‌بازی‌های ماجراجوی داستان پیوسته است. از بسیاری جهات او شبیه شخصیت باز فضانورد است و تماشاگران با دیدن این اسباب‌بازی و صدای ریوز حتما هیجان‌زده خواهند شد. اما آلن توضیح بیشتری درباره این اسباب‌بازی و حتی نام او نداد؛ در حالی که خود کیانو ریوز در رابطه با این نقش تا به حال سکوت کرده و شرکت والت‌دیزنی هم (با وجود پخش اولین تیزر تبلیغاتی آن در هفته گذشته) صحبتی در این باره نکرده است. این کمدی- اکشن خانوادگی را والت‌دیزنی با همکاری شرکت کامپیوتری پیکسار تهیه کرده است. تام هنکس و تیم آلن دو صداپیشه اصلی این مجموعه بسیار موفق و پرفروش هستند. کارگردانی قسمت تازه را که 21 ژوئن 2019 به روی پرده می‌رود، جاش کولی انجام داده است. / کولیدر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر