jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۵۲۶۳   ۱۲ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

ملازاده با بیان این‌که مرحله اول داوری آثار بخش مستمر (انتخاب آثار) به پایان رسیده، گفت: از آنجایی که هدف اصلی جشنواره آسیب‌شناسی وضعیت کنونی و ارتقای سطح کیفی برنامه‌هاست، بخش مستمر با دقت ویژه‌ای داوری شده است.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا، شهرام ملازاده، رئیس کمیته داوران این جشنواره با اعلام این خبر گفت: هیات انتخاب آثار پس از ارزیابی برنامه‌های معرفی شده به کمیته داوری، 56 اثر رادیویی را شایسته راه یافتن به مرحله دوم داوری تشخیص داد .
وی درخصوص نتایج مرحله اول داوری آثار گفت: در بخش نمایش (سه اثر)، مستند (پنج اثر)، مسابقه (دو اثر)، مجله (25 اثر)، گفت‌وگو (9 اثر)، گفتار (پنج اثر) و جنگ (هفت اثر) به مرحله نیمه‌نهایی راه یافته‌است.
ملازاده خاطرنشان کرد: مرحله دوم داوری از یازدهم اسفند آغاز شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر