jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۲۶۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

ملازاده با بیان این‌که مرحله اول داوری آثار بخش مستمر (انتخاب آثار) به پایان رسیده، گفت: از آنجایی که هدف اصلی جشنواره آسیب‌شناسی وضعیت کنونی و ارتقای سطح کیفی برنامه‌هاست، بخش مستمر با دقت ویژه‌ای داوری شده است.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا، شهرام ملازاده، رئیس کمیته داوران این جشنواره با اعلام این خبر گفت: هیات انتخاب آثار پس از ارزیابی برنامه‌های معرفی شده به کمیته داوری، 56 اثر رادیویی را شایسته راه یافتن به مرحله دوم داوری تشخیص داد .
وی درخصوص نتایج مرحله اول داوری آثار گفت: در بخش نمایش (سه اثر)، مستند (پنج اثر)، مسابقه (دو اثر)، مجله (25 اثر)، گفت‌وگو (9 اثر)، گفتار (پنج اثر) و جنگ (هفت اثر) به مرحله نیمه‌نهایی راه یافته‌است.
ملازاده خاطرنشان کرد: مرحله دوم داوری از یازدهم اسفند آغاز شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر